• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Xenforo lisans hk sorularım

Kanaryaci

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Merhaba forumunuza yeni üye oldum. Adım Gökhan
biraz okudum güxel dökümanlar var. Ellerinize sağlık...
Ben xenforo lisans alacağım. Malum dolar kuru yüksek ve hiç yabancı ülke ile alışveriş yapmadım. Ne kadar kurdan çekeceğini bilmiyorum. Bu TL olarak nasıl hesaplanır.
2.satın aldığım lisans hakkını kaç domain ile değiştirebilir.(aynı anda bir kaç doman kast etmiyorum). Bir domain ismi tutulmadı 2,3,4 yadA 5 gibi...
3. ETicaret eklentisi olarak ne kullanabilirim...
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
İyi geceler iyi çalışmalar dilerim.

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hoş geldiniz, lisansınızı istediğiniz alan adında kullanabilirsiniz. Güncel döviz kuru ile hesap yapabilirsiniz sanırım şuan 16 ₺. E-Ticaret ile ilgili, xenforo.com sitesinde eklentiler mevcuttur.
Ayriyeten xenforo.gen.tr adresine girerek oradan bizim yonlendirdigimizi söyleyip eklenti desteği alabilirsiniz

Kanaryaci

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Birden fazla domain ile yani sınırsız domain sayıda domain değiştirebiliriz yani.? Birde 160 dolar üzerine banka komisyon yada kdv ekliyormu. Banka kartı ilede alabiliyormuyuz... ilginiz ve alakanız için minnettarım.