Xenforo Lisans Satın Alma Görüntülü Anlatım

BozkurT

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
111
Web sitesi
www.definemekani.com
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Xenforo Lisansı Nasıl Alınır ? Xenforo Forum Sistemi Sahibi Nasıl Olunur ?
İlk Önce Xenforo Nedir Onu Açıklayalım: PHP dilinde kodlanan sosyal bir forum scripti yazılımıdır. Yapımında Zend Framework kütüphanesi kullanılmıştır. Performans için optimize edilmiş zend kütüphanesi, css & javascript & ajax teknolojilerini kullanır ve seo dostudur.
www.xenforo.com adresine giriş yapıyoruz. Karşımıza Turuncu olarak '' Buy XenForo Now '' Yazısı bulunmaktadır Buradan ulaşabilirsiniz satış alanına.
Ardından size ek paketleri bulunan bir sayfaya yönlendirecektir. İngilizcesi olmayan bir çok arkadaşımız abimiz kardeşimiz mevcuttur ve bilmeden ek paketleri alıyorlar ne işe yaradığını bile bilmeden satın alıyorlar ingilizce olarak belirtilen ek paketlerin türkçe açıklamalarını bu konudan http://xenforo.web.tr/konular/xenforo-lisans-alımı-gerçekleştirirken-ek-Ücret-İstenilen-paketler-nelerdir.1197/ bulabilirsiniz.

lisans1.png
Üstteki ekran görüntüsünde'de belirtildiği gibi '' Add License to Your Cart '' seçeneğini işaretliyoruz. Üstte ek paketlerin açıklamalarını belirttim ona göre isterseniz eğer ek paket alacaksanız istediğiniz ek paketi işaretleyin eğer ek paket istemiyorsanız hiç bir şeyi işaretlemeden '' Add License to Your Cart '' seçeneğini işaretliyoruz.
lisans2.png
Bizi üstteki ekran görüntüsünde bulunan sayfaya yönlendirecektir. Siparişini verdiğimiz paketlerin ve lisansı onaylamamızı işaretleyecek almak istediğiniz ve istediğiniz ek paketleri tekrardan işaretliyoruz ve aşağısında bulunan formdan gerekli alanları dolduruyoruz. '' Checkout Now '' butonuna basıyoruz.
lisans3.png
Bu alanda ödeme seçeneğini seçiyoruz bir çok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ekran görüntüsün de kredi kartı ile satın alma göstermektedir.
Bu alan da hangi kredi kartı ile ödeme yapacaksanız satın alacaksanız o kredi kartının bilgilerini gireceksiniz. Tüm alanlar dolduktan sonra '' Pay Now '' tıklayın.

lisans4.png
Lisans alımı tamamen gerçekleştirilmiştir şimdi lisansımızı düzenleyeceğiz. Satın aldığınız lisansı hangi adresiniz de kullanacaksanız o adresi girmelisiniz.
'' Edit lincense details '' tıklıyoruz ve forum siteminiz Titlesini ve site adresini yazdıktan sonra tüm işlemlerimiz bitiyor.
lisans5.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

onurx5

Kayıtlı Üye
Reaction score
2
Web sitesi
www.mmekatronik.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
hocam peki bir şey sormak istiyorum lisans ömür boyumu yoksa senelik mi? eğer senelik' se çok saçma bir şey

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
273
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
hocam peki bir şey sormak istiyorum lisans ömür boyumu yoksa senelik mi? eğer senelik' se çok saçma bir şey
Lisansın ömür boyu. Ama güncel xenForo yazılımı istiyorsan, Yıllık ödeme yapman gerekiyor.

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
176
Web sitesi
www.pazarr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bir kez al sağlamca kur güncelleme yapmasan da olur fazla eklenti ekleme çok uzun süre gider

Hayalinin Peşinden Git

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Web sitesi
www.hayalininpesindengit.com.tr
Şimdi lisans ömürlük yada değil benim için fark etmez. Ben şunu anlamadım; "Ben bu lisansı 1 Nisan'da alacağım. Yıllık 40$'ı 31 Aralık yada 1 Ocak gibi mi ödemem lazım yoksa 1 Nisan gibi mi? Aydınlatırsanız çok mutlu olurum..

Saygılarımla.

ahmeetsn

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
Web sitesi
www.oyunhaberi.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Şimdi lisans ömürlük yada değil benim için fark etmez. Ben şunu anlamadım; "Ben bu lisansı 1 Nisan'da alacağım. Yıllık 40$'ı 31 Aralık yada 1 Ocak gibi mi ödemem lazım yoksa 1 Nisan gibi mi? Aydınlatırsanız çok mutlu olurum..

Saygılarımla.
Zorunlu değildir ödeme.