Xenforo Lisans Satın Alma Görüntülü Anlatım

BozkurT

Yönetici
Yönetim Ekibi
Xenforo Lisansı Nasıl Alınır ? Xenforo Forum Sistemi Sahibi Nasıl Olunur ?
İlk Önce Xenforo Nedir Onu Açıklayalım: PHP dilinde kodlanan sosyal bir forum scripti yazılımıdır. Yapımında Zend Framework kütüphanesi kullanılmıştır. Performans için optimize edilmiş zend kütüphanesi, css & javascript & ajax teknolojilerini kullanır ve seo dostudur.
www.xenforo.com adresine giriş yapıyoruz. Karşımıza Turuncu olarak '' Buy XenForo Now '' Yazısı bulunmaktadır Buradan ulaşabilirsiniz satış alanına.
Ardından size ek paketleri bulunan bir sayfaya yönlendirecektir. İngilizcesi olmayan bir çok arkadaşımız abimiz kardeşimiz mevcuttur ve bilmeden ek paketleri alıyorlar ne işe yaradığını bile bilmeden satın alıyorlar ingilizce olarak belirtilen ek paketlerin türkçe açıklamalarını bu konudan http://xenforo.web.tr/konular/xenforo-lisans-alımı-gerçekleştirirken-ek-Ücret-İstenilen-paketler-nelerdir.1197/ bulabilirsiniz.lisans1.png
Üstteki ekran görüntüsünde'de belirtildiği gibi '' Add License to Your Cart '' seçeneğini işaretliyoruz. Üstte ek paketlerin açıklamalarını belirttim ona göre isterseniz eğer ek paket alacaksanız istediğiniz ek paketi işaretleyin eğer ek paket istemiyorsanız hiç bir şeyi işaretlemeden '' Add License to Your Cart '' seçeneğini işaretliyoruz.
lisans2.png
Bizi üstteki ekran görüntüsünde bulunan sayfaya yönlendirecektir. Siparişini verdiğimiz paketlerin ve lisansı onaylamamızı işaretleyecek almak istediğiniz ve istediğiniz ek paketleri tekrardan işaretliyoruz ve aşağısında bulunan formdan gerekli alanları dolduruyoruz. '' Checkout Now '' butonuna basıyoruz.
lisans3.png
Bu alanda ödeme seçeneğini seçiyoruz bir çok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ekran görüntüsün de kredi kartı ile satın alma göstermektedir.
Bu alan da hangi kredi kartı ile ödeme yapacaksanız satın alacaksanız o kredi kartının bilgilerini gireceksiniz. Tüm alanlar dolduktan sonra '' Pay Now '' tıklayın.

lisans4.png
Lisans alımı tamamen gerçekleştirilmiştir şimdi lisansımızı düzenleyeceğiz. Satın aldığınız lisansı hangi adresiniz de kullanacaksanız o adresi girmelisiniz.
'' Edit lincense details '' tıklıyoruz ve forum siteminiz Titlesini ve site adresini yazdıktan sonra tüm işlemlerimiz bitiyor.
lisans5.png
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

onurx5

Kayıtlı Üye
hocam peki bir şey sormak istiyorum lisans ömür boyumu yoksa senelik mi? eğer senelik' se çok saçma bir şey
 

Hayalinin Peşinden Git

Kayıtlı Üye
Şimdi lisans ömürlük yada değil benim için fark etmez. Ben şunu anlamadım; "Ben bu lisansı 1 Nisan'da alacağım. Yıllık 40$'ı 31 Aralık yada 1 Ocak gibi mi ödemem lazım yoksa 1 Nisan gibi mi? Aydınlatırsanız çok mutlu olurum..

Saygılarımla.
 
Üst