Xenforo Lisans Satın Alma Görüntülü Anlatım

BozkurT

Yönetici
Yönetim Ekibi
Mesajlar
95
Beğeniler
108
Web sitesi
www.definemekani.com
#1
Xenforo Lisansı Nasıl Alınır ? Xenforo Forum Sistemi Sahibi Nasıl Olunur ?
İlk Önce Xenforo Nedir Onu Açıklayalım: PHP dilinde kodlanan sosyal bir forum scripti yazılımıdır. Yapımında Zend Framework kütüphanesi kullanılmıştır. Performans için optimize edilmiş zend kütüphanesi, css & javascript & ajax teknolojilerini kullanır ve seo dostudur.
www.xenforo.com adresine giriş yapıyoruz. Karşımıza Turuncu olarak '' Buy XenForo Now '' Yazısı bulunmaktadır Buradan ulaşabilirsiniz satış alanına.
Ardından size ek paketleri bulunan bir sayfaya yönlendirecektir. İngilizcesi olmayan bir çok arkadaşımız abimiz kardeşimiz mevcuttur ve bilmeden ek paketleri alıyorlar ne işe yaradığını bile bilmeden satın alıyorlar ingilizce olarak belirtilen ek paketlerin türkçe açıklamalarını bu konudan http://xenforo.web.tr/konular/xenfo...en-ek-Ücret-İstenilen-paketler-nelerdir.1197/ bulabilirsiniz.lisans1.png
Üstteki ekran görüntüsünde'de belirtildiği gibi '' Add License to Your Cart '' seçeneğini işaretliyoruz. Üstte ek paketlerin açıklamalarını belirttim ona göre isterseniz eğer ek paket alacaksanız istediğiniz ek paketi işaretleyin eğer ek paket istemiyorsanız hiç bir şeyi işaretlemeden '' Add License to Your Cart '' seçeneğini işaretliyoruz.
lisans2.png
Bizi üstteki ekran görüntüsünde bulunan sayfaya yönlendirecektir. Siparişini verdiğimiz paketlerin ve lisansı onaylamamızı işaretleyecek almak istediğiniz ve istediğiniz ek paketleri tekrardan işaretliyoruz ve aşağısında bulunan formdan gerekli alanları dolduruyoruz. '' Checkout Now '' butonuna basıyoruz.
lisans3.png
Bu alanda ödeme seçeneğini seçiyoruz bir çok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ekran görüntüsün de kredi kartı ile satın alma göstermektedir.
Bu alan da hangi kredi kartı ile ödeme yapacaksanız satın alacaksanız o kredi kartının bilgilerini gireceksiniz. Tüm alanlar dolduktan sonra '' Pay Now '' tıklayın.

lisans4.png
Lisans alımı tamamen gerçekleştirilmiştir şimdi lisansımızı düzenleyeceğiz. Satın aldığınız lisansı hangi adresiniz de kullanacaksanız o adresi girmelisiniz.
'' Edit lincense details '' tıklıyoruz ve forum siteminiz Titlesini ve site adresini yazdıktan sonra tüm işlemlerimiz bitiyor.
lisans5.png
 
Moderatörün son düzenlenenleri: