• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Xenforo Lisansı

MustafaSen

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

Arkadaşlar ben ömür boyu lisans satın almak istiyorum ancak satın alma sayfasında;

Aşağıda farklı eklentilerde mevcut.
Bunları almamak bana bir zarar sağlar mı?
Hangilerini almam kuracağım forum için faydalı olacaktır?

Ayrıca xenforonun lisanssız sürümünü kullandığım zaman basit ddos programlarıyla yapılan saldırılarda forumum deaktif oluyordu. Bu problemin önüne geçmek için eklenti vs. yada destek sağlanmakta mıdır?

Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar...

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
87
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
xf de ömür boyu diye bir şey yok diye biliyorum her yıl güncellemeleri alabilmek için 40 dolar ödemelisin
yinede bu işleri daha iyi bilenler vede ingilizcesi olanlar anlatsın.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
XenForo ömür boyu lisans sağlamıyor,satın aldığınız andan itibaren 1 yıl boyunca güncellemelerden faydalanacaksınız.
1 yıl sonunda eğer çıkan güncellemeleri almaya devam edecekseniz 40$ daha ödeme yapıyorsunuz.

Ddos koruması için ise burada yazılımın yapabileceği birşey yok,cloudflare yada incapsula tarzı bu korumayı sağlayan servisleri kullanmanız gerekiyor.

Ek paketlerle alakalı olarak https://xenforo.web.tr/konular/xenforo-lisans-alimi-gerceklestirirken-ek-ucret-istenilen-paketler-nelerdir.1197/ konusunda açıklamaları var.