• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Xenforo Mail Hatası mı? Eğer Öyle ise Çözdüm.

bebekforum

Kayıtlı Üye
Reaction score
44
Web sitesi
www.bebekforum.net.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Sürümü
2.x.x
Site Adresi
https://www.bebekforum.net.tr
2311

Arkadaşlar bu mail hatası değil mi? Ben öyle olduğunu düşündüm. Yeni kurduğum sunucuya yerleştirdiğim forumun mail ayarlarını doğru ssl olarak ayarlamadım ve mail sunucusunu yanlış yazmamdan kaynaklı. Eğer öyle ise sorunu çözdüm. Yok Başka bir hata varsa bilemem...

Son düzenleme:

bebekforum

Kayıtlı Üye
Reaction score
44
Web sitesi
www.bebekforum.net.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
2312

Sorun tarafımdan Araçlar ayarlar bölümünde Plesk kısmında Güncelleştirmeler bölümünde PHP nin tüm versiyonlarını indirerek. PHP 7.1 ayarlayarak çözülmüştür. Ayrıca var olan mail hatası da düzeltilmiştir.

Sorun Çözüldü

suayp23

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Cpanelde nereden yapılır acaba? Benim forumumda üye olmaya çalışırken kullanıcı kaydı yapılıp en son kayıt ol tuşuna tıklandığında tarayıcı hatasından kaynaklı işlem yapılamadı diyor ama admin panelinden bakıldığında kullanıcı kaydı gerçekleşmiş görünüyor.doğal olarak siteye üye olamadığını zanneden kullanıcı siteden gidiyor.

bebekforum

Kayıtlı Üye
Reaction score
44
Web sitesi
www.bebekforum.net.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
@suayp23 kardeşim lütfen ayrı bir konuda

xenforo sürümünüz:
site domain adresiniz:

ve sorununuzu yazarsanız. yardımcı olunur.