• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım XenForo Mail sorunu

07mehmet15

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.soyleforum.tk
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
arkadaşlar forum siteme blog eklemek istiyorum bu bloga kayıt olanlar forum kısmınada aynı anda kullanıcı adı ile nasıl giriş yapabilirler yada bir yerden giriş yapan diğer yerdede nasış giriş yapılmış gösterilir bu ilk sorum diğer sorum ise konu ön ekleri nasıl ayarlanıyor lütfen yardım edin ve bir hata alıyorum sürekli pop3 mail sunucu hata kayıtlarında çıkıyor sürekli verilen hata şudur: last request failed

hata içeriği:

Zend_Mail_Protocol_Exception: last request failed - library/Zend/Mail/Protocol/Pop3.php:190
Oluşturan: Bilinmeyen Hesap, 7 dakika önce
Yığın İzleme
#0 /home/soylefor/public_html/library/Zend/Mail/Protocol/Pop3.php(113): Zend_Mail_Protocol_Pop3->readResponse()
#1 /home/soylefor/public_html/library/Zend/Mail/Storage/Pop3.php(190): Zend_Mail_Protocol_Pop3->connect('mail.soyleforum...', 465, 'SSL')
#2 /home/soylefor/public_html/library/XenForo/Model/EmailBounce.php(288): Zend_Mail_Storage_Pop3->__construct(Array)
#3 /home/soylefor/public_html/library/XenForo/Deferred/EmailBounce.php(19): XenForo_Model_EmailBounce->openBounceHandlerConnection()
#4 /home/soylefor/public_html/library/XenForo/Model/Deferred.php(295): XenForo_Deferred_EmailBounce->execute(Array, Array, 7.99999713898, '')
#5 /home/soylefor/public_html/library/XenForo/Model/Deferred.php(429): XenForo_Model_Deferred->runDeferred(Array, 7.99999713898, '', false)
#6 /home/soylefor/public_html/library/XenForo/Model/Deferred.php(374): XenForo_Model_Deferred->_runInternal(Array, NULL, '', false)
#7 /home/soylefor/public_html/deferred.php(23): XenForo_Model_Deferred->run(false)
#8 {main}
Request State
array(3) {
["url"] => string(37) "http://www.soyleforum.tk/deferred.php"
["_GET"] => array(0) {
}
["_POST"] => array(3) {
["_xfRequestUri"] => string(1) "/"
["_xfNoRedirect"] => string(1) "1"
["_xfResponseType"] => string(4) "json"
}
}

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Şu; Acil yardım, bakar mısınız, acil, destek lazim gibi konu başlıklarinizdan sakının artık . (Başlık düzeltildi. Uyarı verildi)

POP3 mail doğrulaması yapman gerekiyor. Mail bölümünü düzenle

07mehmet15

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.soyleforum.tk
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
BAŞLIK İÇİN ÖZÜR DİLERİM.
mail problemini çözmüş gibi duruyorum konu ön eklerini de buldum suan bir teknoloji blogu ile senkronize çalışmasını saglayabilirmiyim forumun

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
BAŞLIK İÇİN ÖZÜR DİLERİM.
mail problemini çözmüş gibi duruyorum konu ön eklerini de buldum suan bir teknoloji blogu ile senkronize çalışmasını saglayabilirmiyim forumun
Blog olarak ne kullanacaksın? Eklenti mi? Yoksa XenForo harici bir yazılım mi?

07mehmet15

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.soyleforum.tk
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
anladım baska çözümler arıyayım ozaman