• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Xenforo mesaj editlemeleri ile alakali

ebu

Kayıtlı Üye
Reaction score
7
Arkadaslar merhabalar, bizim icin cok önemli olan bir konuda destek istiyorum.

Üyeler actiklari ve yorumladiklari mesajlari 15 dakika icerisinde herhangibi sorun olmadan direk yazilarini degistirseler ve 15 dakikadan sonra yapacaklari editlemeler admin ve yetkili moderatörlerin onayindan gectikden sonra siteye yansisa.

Bunu nasil yapabiliriz acaba?

saygilar

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Admin Kontrol Paneli > Kullanıcılar > Grup İzinleri > Gruba giriniz > Forum izinleri alanından düzenleyebilirisiniz

ebu

Kayıtlı Üye
Reaction score
7
orada belli sürede mesaj editleme var ama ben misal 60 dakika sonra yapilan editlemelerin admin mod onayina olmasini istiyorum

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
orada belli sürede mesaj editleme var ama ben misal 60 dakika sonra yapilan editlemelerin admin mod onayina olmasini istiyorum
Bahsettiğiniz eklenti ile karşılaşmadım olduğunu sanmıyorum ama yinede bir bakacağım.

ebu

Kayıtlı Üye
Reaction score
7
tsk ederim hocam inanin bana cok asiri lazim. vbulletinde oluyordu ama xenforoda bulamadim

hocam gelisme varmi?

ebu

Kayıtlı Üye
Reaction score
7
yapma ya hocam bana cidden cok lazimdi. tsk ederim