• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Xenforo Online Bölümü Sorunu

premiumturkey

Kayıtlı Üye
Reaction score
56
Web sitesi
cracking.ml
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Selam arkadaşlar kolay gelsin online üyeler bölümünde bir sorunum var fakat neden oldu bilemiyorum. Online bölümündeki yerde 01.01.1970 yazıyor bu yazı birden çıktı nasıl düzeltilebilir ? @apocalypse hocamın verdiği eklentiyi güncelledikten sonra site server error hatası verdi ve çevrimiçi kullanıcılar sayfası tarih ayarları bozuldu. Eklentiyi kaldırdım sorun aynı yükledim yine sorun aynı.sorunun bu eklentiden kaynaklandığını düşünüyorum ; https://xenforo.web.tr/konular/forumda-harcanan-zaman-en-cok-online-olan-kullanicilar.1885/
@apocalypse hocam ilgilenirse...

Son düzenleme:

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
eklentinin kodlayıcısı olan apocalypse arkadaşımız bu konuyla ilgili geri dönüş yapacaktır