• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Xenforo Resource Manager ve Media Gallery Alamıyorum

FikirBanka

Kayıtlı Üye
Reaction score
7
Web sitesi
fikirbanka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba arkadaşlar;
Bundan 10 gün kadar önce 140 dolara sadece lisans almıştım. Az önce de Resource Manager ve Media Gallery eklentilerini satın almak için siteye girdim. İki eklentiyi seçiyorum ve Add License to Your Card tıkladıktan sonra bu iki eklenti haricinde yeniden bir lisans ekleniyor. Lisansın tikini kaldırıp Remove Selected tıklayınca da başa döndüğü için diğer 2 eklentiyi alamıyorum. Bahsettiğim Resource Manager ve Media Gallery eklentilerini nasıl alabilirim.

Çözdüm arkadaşlar. Bir anlık dalgınlığıma gelmiş. Var olan lisans üzerinden Purchase Extras yapmak yerine yeni bir işlem yapıyormuşum gibi satın almaya kalktığım için olmuş bütün bunlar :D