• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Xenforo Total Time Spent ( Kimler Ne Kadar Süre Çevrimiçi Olmuş?) Eklentisi Önemli Sorun

premiumturkey

Kayıtlı Üye
Reaction score
56
Web sitesi
cracking.ml
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Kod:
An exception occurred: Call to undefined method XenWeb_LoginWithEmail_Model_User::appendSessionStart() in /home/premiumt/public_html/library/Selim/TTSOF/ControllerPublic/Login.php on line 12

Selim_TTSOF_ControllerPublic_Login->completeLogin() in XenForo/ControllerPublic/Login.php at line 144
XenForo_ControllerPublic_Login->actionLogin() in XenForo/FrontController.php at line 351
XenForo_FrontController->dispatch() in XenForo/FrontController.php at line 134
XenForo_FrontController->run() in /home/premiumt/public_html/index.php at line 13
Hata kodu yukarıda eklenti foruma giriş yaparken ve çıkış yaparken bu hata ile karşılaşıyor ve işlemleri yapmıyor eklentinin yapımcısı @apocalypse bir bakabilirse...

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Email ile giriş eklentisinide kullanıyorsunuz sanırım,onu devre dışı bırakıp test edebilirmisin.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Ben eklentiyi test edeyim,kullandığınız xenforo sürümü nedir? Güncelleme yaptınız mı

premiumturkey

Kayıtlı Üye
Reaction score
56
Web sitesi
cracking.ml
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Ben eklentiyi test edeyim,kullandığınız xenforo sürümü nedir? Güncelleme yaptınız mı
Hata ile bugün karşılaştım davetiye eklentisini yükledim onun haricinde xenforo sürümüm 1.5.13 ve güncelleme yaptım

@apocalypse hata ayrıntıları ;
Kod:
array(3) {
  ["url"] => string(99) "https://premiumturkey.ml/logout/?_xfToken=1%2C1491575986%2C967294ccd1eac733db94164994d266b6ad26f10a"
  ["_GET"] => array(1) {
    ["_xfToken"] => string(53) "1,1491575986,967294ccd1eac733db94164994d266b6ad26f10a"
  }
  ["_POST"] => array(0) {
  }
}
Kod:
#0 /home/premiumt/public_html/library/XenForo/FrontController.php(351): Selim_TTSOF_ControllerPublic_Logout->actionIndex()
#1 /home/premiumt/public_html/library/XenForo/FrontController.php(134): XenForo_FrontController->dispatch(Object(XenForo_RouteMatch))
#2 /home/premiumt/public_html/index.php(13): XenForo_FrontController->run()
#3 {main}

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Anlıyorum,eklentinin ihtiyaç duyduğu bir metodun tanımlanmamış olduğunu söylüyor,buna xenforo sürümündeki bir değişiklikte sebep olabilir,herhangi bir eklentide.
Bu Eklentiyi kapattığınızda giriş ve çıkış yapılabiliyor mu,birde bunu kontrol edebilirmisin.

premiumturkey

Kayıtlı Üye
Reaction score
56
Web sitesi
cracking.ml
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Anlıyorum,eklentinin ihtiyaç duyduğu bir metodun tanımlanmamış olduğunu söylüyor,buna xenforo sürümündeki bir değişiklikte sebep olabilir,herhangi bir eklentide.
Bu Eklentiyi kapattığınızda giriş ve çıkış yapılabiliyor mu,birde bunu kontrol edebilirmisin.
Evet eklentiyi kapattığımda giriş ve çıkış yapılabilmekte.. İsterseniz admin panel bilgilerini gönderebilirim birde oradan inceleyin.