• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım XenForo ve maddi külfeti ?

cybim

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Web sitesi
bit.ly
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Öncelikle merhalar

Vbulletin kullanıcısı olarak maliyet hesabı çıkartıyorum. Hangi özellikler kendi içinde var hangileri ücretli-ücretsiz eklenti bilemediğim için soruyorum

Mesela resimdekiler ücretli eklenti midir ?

Ayrıca lisansı aldık 1 yıl doldu diyelim. Güncellemelerden faydalanamıyoruz buraya kadar tamam. Peki 3-4 sene sonra lisans yenileme ücreti yine 40$ mı oluyor yoksa her yıl için ekstra üste mi bindiriyorlar :)

Bu eklentiler haricinde ihtiyaç duyulan ücretli eklentiler var mıdır ?

Teşekkürler.

Daha doğrusu bu işi sadece lisans ücreti ile kurtarabilir miyiz ? :)

Ekli dosyalar

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Resimdeki en soldaki eklentisiz yapılıyor, konu öneki (prefix) olarak ayarlanmakta.
Diğer gösterdikleriniz ücretli eklentiler,
birisi istatistik eklentisi (modern statistics birivium eklentisi),diğeride Profile Completion Steps

Lisans olayı ise şöyle,üst üste binme durumu yok.
Yazılımınızı güncel tutmak istiyorsanız her yıl yenilemek durumundasınız.
Onun dışında diyelim siz lisansı aldınız sonra 2 yıl güncelleme yapmadınız,3. yılda lisans güncellediğinizde mevcut sürümlerin tamamını indirirsiniz.
Dezavantajı ise yazılımınız 2 yıl boyunca güncel olmaz;yeni özelliklerden mahrum kalıp ,açıklara karşı korumasız olursunuz.