Xenforo.Web.Tr Uyelerine Özel Hosting ve Sunucu Kampanyası

onurx5

Kayıtlı Üye
Reaction score
2
Web sitesi
www.mmekatronik.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim gerçekten çok kaliteli bir firma + iletişim konusunda kalite 10 üzerinden 10 diye bilirim ben aldım gerçekten memnun kaldım vakit kaybetmeden düşünen arkadaş varsa alsın derim bu fırsat altın tepside sizi bekliyor başka firmalar aylık verirken bu fiyata trkbilisim üstat yıllık veriyor gerçekten büyük veli nimet bu kampanyayı yapanlardan Allah razı olsun

trkbilisim

Yönetici
Servis Sağlayıcı
Reaction score
20
Web sitesi
www.trkbilisim.com
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim gerçekten çok kaliteli bir firma + iletişim konusunda kalite 10 üzerinden 10 diye bilirim ben aldım gerçekten memnun kaldım vakit kaybetmeden düşünen arkadaş varsa alsın derim bu fırsat altın tepside sizi bekliyor başka firmalar aylık verirken bu fiyata trkbilisim üstat yıllık veriyor gerçekten büyük veli nimet bu kampanyayı yapanlardan Allah razı olsun
Tşk Ederim Güzel Yorumunuz İçin Biz Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Devam Edeceğiz.

onurx5

Kayıtlı Üye
Reaction score
2
Web sitesi
www.mmekatronik.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
hocam ilerde Allah nasip ederse 45 tl veya 60 tl almayı planlıyorum inşallah kısmet olur :D

trkbilisim

Yönetici
Servis Sağlayıcı
Reaction score
20
Web sitesi
www.trkbilisim.com
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
hocam ilerde Allah nasip ederse 45 tl veya 60 tl almayı planlıyorum inşallah kısmet olur :D
Tabi Her Zaman Biz Burdayız Elimizden Geleni de Yapmaya Çalışacağım.Güvenli Bir Ortam Kurmak İçin Herşeyi Yapacağız.