XenForo.Web.Tr Uyulması Gereken Kurallar, Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
XenForo.Web.Tr Forum Yönetimi ve Forum Kullanım Kuralları
  • Forum içersinde yazılan, paylaşılan dosya veya konu içeriği tamamen paylaşımcı sorumludur, paylaşımcının yazdıkları ve yazılarından dolayı XenForo.Web.Tr hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
  • Yazı içeriğinin tamamı kalın,renkli veya BÜYÜK yazılardan oluşan mesaj yazmaları yasaktır.
  • Forum içersinde açılan destek taleplerinin Konu başlıkları kesinlikle '' yardım,acill,Allah rızası için,bakar mısınız '' gibi konu başlıkları ile destek talebi oluşturmayın aksi takdirde konu içeriğinizi silme yetkimiz bulunmaktadır.
  • Açılan destek konularında Skype,Facebook,Watsapp,Admin Bilgileri,Ftp Bilgileri paylaşımı ve dağıtımı kesin olarak yasaktır.
  • Açılan konularda '' küfür,tehdit,reklam '' yapmak kesinlikle yasaktır.
  • Yaptığınız yorumlarda '' tşkr,eyv,s.a,a.s,saol '' gibi kısaltıcı kelimler kullanımı yasaktır, Türkiye ülke sınırları içersinde yaşıyorsanız, Türk paylaşım platformunda bulunuyorsanız. Olabildiğince titizlik ile türkçe dil kullanımına dikkat edilecektir.
  • Admin Kontrol Paneli , Ftp giriş bilgileri gibi önemli giriş bilgilerinizi ikinci şahıs tarafından paylaşıma sunmayın, eğer gerektiğinde adminlerimize iletin.
  • XenForo.Web.Tr adresine kayıt olan her kullanıcı forum kurallarını okumuştur olarak sayılmaktadır, sonradan ben vay görmedim bulamadım edemedim gibi mazeretler ile gelmeyin kabul edilmeyecektir.!
  • XenForo.Web.Tr forumumuzda Free Hostinglere yapılan forum kurulumlarına destek verilmemektedir.
  • Forum içerisinde lisanslı dosya paylaşımı, crackli dosya paylaşımı yasaktır!
  • Yöneticiler tarafından paylaşılan eklenti,tema vs. dosyaların tamamı xenforo.com'dan alınmaktadır bazı eklentilere güncelleme gelebiliyor eğer güncellenmemiş eklentiler var ise lütfen yöneticilere bildiriniz.

Forum Kullanım Kurallarımız Her Zaman Güncellenebilir.
XenForo.Web.Tr Yönetimi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...