1. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
    Duyuruyu Kapat

XenForo.Web.Tr Uyulması Gereken Kurallar, Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konu, 'Duyurular ve Etkinlikler' kısmında DieseL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. DieseL

DieseL BıçKıN Admin Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Özel Güvenlik
    Web Sitesi:
    Mesaj Puanları:
    +619 / 1 / -0

xenforo.Web.Tr Forum Yönetimi ve Forum Kullanım Kuralları
    • Forum içersinde yazılan, paylaşılan dosya veya konu içeriği tamamen paylaşımcı sorumludur, paylaşımcının yazdıkları ve yazılarından dolayı xenforo.Web.Tr hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
    • Yazı içeriğinin tamamı kalın,renkli veya BÜYÜK yazılardan oluşan mesaj yazmaları yasaktır.
    • Forum içersinde açılan destek taleplerinin Konu başlıkları kesinlikle '' yardım,acill,Allah rızası için,bakar mısınız '' gibi konu başlıkları ile destek talebi oluşturmayın aksi takdirde konu içeriğinizi silme yetkimiz bulunmaktadır.
    • Açılan destek konularında Skype,Facebook,Watsapp,Admin Bilgileri,Ftp Bilgileri paylaşımı ve dağıtımı kesin olarak yasaktır.
    • Açılan konularda '' küfür,tehdit,reklam '' yapmak kesinlikle yasaktır.
    • Yaptığınız yorumlarda '' tşkr,eyv,s.a,a.s,saol '' gibi kısaltıcı kelimler kullanımı yasaktır, Türkiye ülke sınırları içersinde yaşıyorsanız, Türk paylaşım platformunda bulunuyorsanız. Olabildiğince titizlik ile türkçe dil kullanımına dikkat edilecektir.
    • Admin Kontrol Paneli , Ftp giriş bilgileri gibi önemli giriş bilgilerinizi ikinci şahıs tarafından paylaşıma sunmayın, eğer gerektiğinde adminlerimize iletin.
    • xenforo.Web.Tr adresine kayıt olan her kullanıcı forum kurallarını okumuştur olarak sayılmaktadır, sonradan ben vay görmedim bulamadım edemedim gibi mazeretler ile gelmeyin kabul edilmeyecektir.!
    • xenforo.Web.Tr forumumuzda Free Hostinglere yapılan forum kurulumlarına destek verilmemektedir.
    • Forum içerisinde lisanslı dosya paylaşımı, crackli dosya paylaşımı yasaktır!

Forum Kullanım Kurallarımız Her Zaman Güncellenebilir.
    xenforo.Web.Tr Yönetimi

Son düzenleme: 2 Mayıs 2016
    Etiketler:
    • Beğen Beğen x 4
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yüklüyor...