• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım xenith Arka plan

TheGaMeLiFe_HD

Kayıtlı Üye
Reaction score
63
Web sitesi
forum.craftmc.org
PHP Versiyonu
PHP v5.5.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
XenForo Sürümü
1.5.x
Screenshot_2.png
Resimde gördüğünüz o resimi silip benim belirleyeceğim arka plan ile uyumlu olmasını istiyorum nasıl yaparım

darkstyle

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Photoshop ile yapabilirsin boyutlandırmayı. Header ve Üst kısım ayarlarının içinde banner (logo) boyutlandırma bölümü var ordan da halledebilirsin.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bana site bilgilerinizi özel mesaj ile iletir misiniz? Sizin gösterdiğiniz bilgileri göremedim ben sitenizde.

TheGaMeLiFe_HD

Kayıtlı Üye
Reaction score
63
Web sitesi
forum.craftmc.org
PHP Versiyonu
PHP v5.5.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
1 sn hocam temayı aktif edeyim öyle bakın bir de arkadaşın hesabı kimse atma dedi :/

BozkurT

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
108
Web sitesi
www.definemekani.com
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
şimdi bu arkadaşa bende hitap etmek istedim.
yani neyi nasıl yapacaz asdasadasddaa arkadaş demek istedima ama, kullanıcı adı zorladı. o nedenle yazmamıştım. bence daha hoş ve kullanımı kolay bir kullanıcı adı talep edebilir.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@Kadirylmzz55 , site bilgielrinizi profilinize ekleyin. Bu işlem size yardımcı olmamızı hızlandırır.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Birde en alt kısımdaki şeyleri nasıl kalıdırırım?
Şablonlar bölümünde arama yapın "Footer" çıkan sonuç da düzenleme yapabilirsiniz.
Minecraft Türk Destek Forumu ekledim gözükmüyor sanırım. Bu arada diğer forumdaki adım Acatay. Ordan konuşalım özel mesaj yolu ile isterseniz burda göndermek için zorlanıyorum 70 saniye bekleyiniz v.s diyor :)
Diğer forum dediğiniz yer neresi? Benim başka takıldım site yok. xenForo.web.tr ve xFDestek.com (Şuan benim site aşamada resources eklentisini alınca aktif edeceğim)

Kadirylmzz55

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Web sitesi
mc-turk.com
Şablonlar bölümünde arama yapın "Footer" çıkan sonuç da düzenleme yapabilirsiniz.

Diğer forum dediğiniz yer neresi? Benim başka takıldım site yok. xenForo.web.tr ve xFDestek.com (Şuan benim site aşamada resources eklentisini alınca aktif edeceğim)
Web sitesi: yerinde yazan forumdan bahsetmiştim. yani Minecraft Türk Destek Forumu