• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Xenporta Kullanan Varmı

erkanisanmaz

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
sosyalbilgiler.biz
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Xenporta kurmayı düşünüyorum. Ancak 8wayrun'dan başka bir yerde kullanan görmedim. Canlı bir site incelemek istiyorum. Temaları filan görmek istiyorum. Kullanan var mı aranızda.

erkanisanmaz

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
sosyalbilgiler.biz
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Cevaplarınız için teşekkürler. Bu sitelerde pek bir fikir oluşturamadı. wordpress ile devam edeceğiz galiba

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,034
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Xenporta eklentisi size forumunuzdaki son konular,son üyeler vb. verileri daha kolay kullanmanızı ve blokları özelleştirebilmenizi sağlar.
Wordpress kullanırsanız forum ile ilişkili verileri kullanmak için eklenti yazılması gerekiyor yada bikaç mysql sorgusuyla benzer işleri yerine getirebilirsiniz.Wp portal yazılımları arasında en iyi olanı zaten biliyorsunuz,eğer forum ile ilişkili verileri kullanmak istiyorsanız bikaç küçük modifikasyonla halledebilirsiniz.

ramooo19

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Web sitesi
www.gsmgezgini.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
hmm güzel peki siz neden geçiş yaptınız değişiklik olsun diyemi yoksa smf desteği bitti diyemi :)

Renksizgazete

Lisanslı Üye
Reaction score
120
Web sitesi
www.flatcast.biz
PHP Versiyonu
PHP v5.3.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
smf desteginin bittiğini nereden cıkardınız diger forum scriptlerinide vb mybb kullandim xenforo hepsinden daha iyi oldugunu icin gectim ve cokta memnunum