• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü XF içinde takip sistemi var mı ?

XFeraDelta

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba

ben bir lisans almak istiyorum fakat 2 projem var. Bu lisanslı dosyalarımı 2 projemde de kullanırsam yakalanma durumum olur mu daha doğrusu lisans iptali yapılırmı ? bunu tespit edici bir sistem xf içinde var mı ?

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Var tespit ediliyor. Her site için bir lisans geçerli

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
192
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba

ben bir lisans almak istiyorum fakat 2 projem var. Bu lisanslı dosyalarımı 2 projemde de kullanırsam yakalanma durumum olur mu daha doğrusu lisans iptali yapılırmı ? bunu tespit edici bir sistem xf içinde var mı ?
Birinci projeni bitir beklentini karşılasın sonra 2 projene bak bir de bir elde 2 karpuz olmaz :) takip meselesine gelince online kontrol yok rekabet ortamında işlerine gelmez.

XFeraDelta

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Birinci projeni bitir beklentini karşılasın sonra 2 projene bak bir de bir elde 2 karpuz olmaz :) takip meselesine gelince online kontrol yok rekabet ortamında işlerine gelmez.
Yani uğraşmazlar mı diyorsun :) iki proje de hazır localde 2 yıldır çalışıyorum üstünde bi hostinge taşımak kaldı ondan sorudm lisansı iptal ederlerse bide sıkıntı...

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
192
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Yani uğraşmazlar mı diyorsun :) iki proje de hazır localde 2 yıldır çalışıyorum üstünde bi hostinge taşımak kaldı ondan sorudm lisansı iptal ederlerse bide sıkıntı...
İptal etmeye etmezler etseler dahi erişim kesilmiyor bildiğin program lisansına benzemez

XFeraDelta

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x