• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Yasaklı Üyeler Hakkında

MehmetOzcan

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Eki 2019
Mesajlar
8
Reaction score
4
Puanları
3
Yaş
36
Konum
Kocaeli
Web sitesi
www.garfield.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
forumda bir üyeyi admin olarak yasakladıgım zaman bu kullanıcı sadece bana yasaklı gorunuyor, diğer uyelere yada mısafırlere yasaklı gorunmuyor bunu nasıl duzeltebılırım ?

mesela buradakı lınkte arif ısımlı kullanıcıyı yasakladım. kontrol ettiğimde uyenın uzerı cızık olması lazım ama oyle gorunmuyor.

kullanıcı gruplarından yasaklı kullanıcı grubu diye bir grup olusturdum, panelde yasaklı kullanıcıları su uye grubune ata diyede bir secenek gordum ve o sekılde yaptım. lakın kullanıcı adının uzerı cızık cıkmıyor daha doğrusu yasaklı gorunmuyor. uye aslında yasaklı admin olarak bakarsam foruma yasaklı gorunuyor ama diğer uyelere yada mısafırlere yasaklı gorunmuyor.

 

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Katılım
9 Şub 2016
Mesajlar
645
Reaction score
831
Puanları
93
Konum
Tekirdağ
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Grup yetkilerini tam olarak düzenlememişsiniz
 
Üst