• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Yeni Konu Açma İşleminde İconların Görünmemesi Ve Konu mesajlarında görünmemesi

xenforo12

Kayıtlı Üye
Reaction score
2
Lisansım yok hocam bu konuda ne yapmam gerekıyor bılgınız varmı manuel olarak bırşey yapma sansım varmı ?

???

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Default TEMA'da aynı sorun var mı ?

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Kullandığınız tema üzerinde,
Tasarım Özelliği Gruplarına gelerek görsellerin bulunduğu alanı kontrol eder misiniz?

Örnek;

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Bu gibi durumlarda sağlıklı bilgi verebilmemiz için sıkıntı yaşanan sitenin adresini vermeniz gerekir ama sorun öyle görünüyor ki ikon Yolu yanlış girilmiş veya ftp ye dosyalar yüklenmemiş

xenforo12

Kayıtlı Üye
Reaction score
2
SORUNU ÇÖZDUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİ TANIDIGIM ICIN MEMNUNUM İLGİ ALAKANIZ ICIN COK TESEKKUR EDERIM.
Sizlere son bir sorum olucak forum adresıne chat nasıl ekleyebılırız eklentısını yukledım ama bır görunum yok kodlamalarlada oynadım

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
SORUNU ÇÖZDUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİ TANIDIGIM ICIN MEMNUNUM İLGİ ALAKANIZ ICIN COK TESEKKUR EDERIM.
Sizlere son bir sorum olucak forum adresıne chat nasıl ekleyebılırız eklentısını yukledım ama bır görunum yok kodlamalarlada oynadım
Hangi chat eklentisini kurdunuz

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Çözülmesi sevindim.

Dilerseniz chat eklentisi için yeni bir konu açın problemi bir görsel ekleyerek iletin.
Aynı zamanda site adresinizde iletirseniz iyi olur.