Yeni tema test yayınına başlamıştır!

Yeni Temamızı Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 5 71.4%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 2 28.6%
  • İdare eder

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

MySimS3k®

Emektar Üye
Web sitesi
xenforotr.com
Merhaba arkadaşlar xenforo.web.tr için hazırlamış olduğum tema bitme aşamasına geldi sizlerden yorumlarınızı ve eleştirilerinizi belirtmenizi istiyorum temayı herkesin daha iyi görebilmesi için sitede kullanıma açtım.

Umarım beğenirsiniz :)

lodos

Kayıtlı Üye
Elinize emeğinize sağlık. Güzel olmuş. Kategori açıklamaları için bence hover efektini uygulayınız. Ayrıca Chrome ile konsolda "Jquery" hatası gördüm. Sanırım bu dosya: css3-animate-it.js.pagespeed.jm.U6JV5Z1Xqn.js Bunu da çözmeniz gerekecektir.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Web sitesi
xenforo.web.tr
temayı kullanırken ilk gözüme takılan renkler oluyor.Renkler uyumlu ancak sitede gezerken bir süre sonra monotonlaşıyor.
Biraz daha keskin hatları olan renkler kullanılsa daha iyi olacağını düşünüyorum.Örnek olarak gold + black olabilir.
Onun dışında kategori başlıklarını çok beğendim vb gibi olmuş.
Mesaj arayüzü için bazı spesifik şeyler katılabilir,mesela kullanıcının postbitini temaya göre şekillendirebiliriz.

Kasper

Kayıtlı Üye
Web sitesi
cyber-warriors.net
eline sağlık güzel olmuş ama daha profesyonel çalışmalar lazım xen destek sitesi için çok daha prof çalışmalar
göze vede her üyeye hitap etmeli bazı çalışmalar dikkat çekmeli.

MySimS3k®

Emektar Üye
Web sitesi
xenforotr.com
eline sağlık güzel olmuş ama daha profesyonel çalışmalar lazım xen destek sitesi için çok daha prof çalışmalar
göze vede her üyeye hitap etmeli bazı çalışmalar dikkat çekmeli.
Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler bu tema bu sitede kullanılmak için hazırlanmış bir tema değil yalnızca öneri ve eleştirileri almak için kullanıma açıldı test aşaması sonuda dağıtıma sunulacaktır.

ovunc

Emektar Üye
Web sitesi
xenforotr.com
Bir temayı renkleri ile yorumlamak yanlış olur önemli olan doğru kodlanmasıdır.
Bu yüzden beğeni kavramının içindeki göreceli yaklaşımı geri planda tutmak gerek.
Lisanslı ücretli tema alıyorsunuz, içinde bir yığın yanlış kod ve günlerce neresini düzelteceğiniz yada düşüncelerinizde ki beklentiyi karşılayıp karşılamayacağını hayal ediyorsunuz.

Verilen emek ortada,
Çok olmasa da html ve css hataları var,
Bunların üzerinde çalışarak sonra renklendirmeye geçilebilinir. Gerçi bu hataların çoğu mevcut eklentilerden geliyor.
Yinede benim gibi takıntılıysanız uğraşmaya değer.

Yılmaz sanırım bundan sonraki daha da güzel olacak diye düşüyorum.
Umarım emeğinin ve beklentilerinin karşılığını alırsın bazen küçük bir teşekkür bile insana huzur veriyor.
Her şeyin daha güzel gitmesi dileği ile eline sağlık.

MySimS3k®

Emektar Üye
Web sitesi
xenforotr.com
Bir temayı renkleri ile yorumlamak yanlış olur önemli olan doğru kodlanmasıdır.
Bu yüzden beğeni kavramının içindeki göreceli yaklaşımı geri planda tutmak gerek.
Lisanslı ücretli tema alıyorsunuz, içinde bir yığın yanlış kod ve günlerce neresini düzelteceğiniz yada düşüncelerinizde ki beklentiyi karşılayıp karşılamayacağını hayal ediyorsunuz.

Verilen emek ortada,
Çok olmasa da html ve css hataları var,
Bunların üzerinde çalışarak sonra renklendirmeye geçilebilinir. Gerçi bu hataların çoğu mevcut eklentilerden geliyor.
Yinede benim gibi takıntılıysanız uğraşmaya değer.

Yılmaz sanırım bundan sonraki daha da güzel olacak diye düşüyorum.
Umarım emeğinin ve beklentilerinin karşılığını alırsın bazen küçük bir teşekkür bile insana huzur veriyor.
Her şeyin daha güzel gitmesi dileği ile eline sağlık.
Öncelikle bu dalda taecrübeli biri olarak görüşlerini bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim kardeşim ( bu arada ismimi nereden öğrendin pes valla :) ) seninde üzerinde durduğun gibi ücret ödeyip alınan lisanslı temalarda bile bu kadar html ve css hatası olabiliyor ki seninde belirttiğin üzere bu hataların büyük bir çoğunluğu kullanılan eklentilerden kaynaklanmakta bu konunun uzmanı sevgili dostum @apocalypse eminim el atacaktır.Bundan sonrası için kesin birşey söylemem zor zira birkaç ay öncesine kadar vbulletinden vazgeçemem derken birde baktım diğer admin arkadaşlarımın da sayesinde xenforo desteği veriyorum :) Xenforo 2.0 dan sonra herşey daha da netleşecek bakarsın forum işlerine bir son verebilirim bile hayat işte ne olacağı belli olmaz :)